verhuisd (2)

We zijn van provider veranderd. Voor wie van lijstjes houdt, ik vul even aan:

Datamatters is een zeer competent bedrijf, en kan ik eigenlijk met gerust hart aanraden. Ze richten zich evenwel op de professionele markt.

Pair ken ik vanuit de begintijden van het internet, en werd altijd al aanzien als een van de stabiele, en dus betere hosts. Helaas had ik er pech, want mijn site werd bediend door een ’slechte’ database server, waardoor we de laatste maand of zo met de regelmaat van de klok een foutmelding kregen ipv een webpagina.

Dus heb ik de knoop doorgehakt, en ben ik naar Frankrijk getrokken. Ik heb al een paar keer met OVH gewerkt, en ik heb nog geen enkele keer problemen gehad (hout vasthouden). Je moet er wel een klein beetje technische kennis hebben, maar de prijs valt zeer goed mee.

Onwards.

Tags: ,

  1. Huug’s avatar

    Sinds een kleine 4 maand hier ook (ik geloof dat jij me OVH hebt aangeraden trouwens) en wreed content van, tot hiertoe, idd.

  2. Keukentafel’s avatar

    Wat scheelde er met priorweb en dreamhost? Ik zit nu bij beide.

  3. Steven’s avatar

    Priorweb huidige provider en ook heel content over. Alleen de webruimte vind ik een beetje ouderwets laag.

    Dreamhost staat ook op m’n lijstje van toekomstige providers.

    Iets aan te merken op beide?

  4. bruno’s avatar

    Dreamhost was te traag, en helemaal niet betrouwbaar, toen ik er was.

    Service was een woord dat niet voorkwam in het woordenboek van Priorweb.

    YMMV. Vanzelfsprekend.